top of page

Naše firma DERADEZ se specializuje v oblasti dezinfekce, deratizace a dezinsekce.

Používáme ke své práci technologie a přípravky k tomu schválené. jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, deratizace a dezinsekce České Republiky a evropské asociace DDD CEPA. Provádíme dokumentaci HCCP.

Domácnosti
Máme speciální program pro domácnosti včetně bytů. Zaručujeme diskrétnost, přijedeme k Vám v neoznačeném voze, o vašem problému se nikdo ze sousedů nedozví. Pravidelně provádíme dezinsekci, dezinfekci a deratizaci a naše zásahy jsou rychlé, efektivní a diskrétní.

Obecně
Seznámíme se podrobně s vašimi prostory a zajistíme je proti výskytu škůdců. Naše akutní zásahy i pravidelné výjezdy jsou účinné, rychlé a diskrétní. Individuálně vyřešíme každý problém. Poskytujeme garanci účinnosti na hubení hmyzu a likvidace hlodavců, protože látky, které používáme, jsou výsledkem posledních výzkumů a jejich účinnost je prokázána náročnými testy. U všech prací zaručujeme stoprocentní odbornost a naprostou diskrétnost. Práci provádíme po domluvě se zákazníkem v kterýkoliv den či hodinu. Naše služby zajišťujeme především v okrese Český Krumlov a v krajském městě České Budějovice, ale náš dosah je po celé České republice i Rakousku. V případě zájmu jsme Vám ochotni poskytnout veškeré informace týkající se technologie, kalkulace a případně zodpovědět i Vaše další dotazy.

 

obr1.jpg

dezinfekce
- postřiky zdí

dezinsekce
- pokládání lepových pastí k určení stupně zamoření
- monitoring dřevokazných hub, plísní a hmyzu
- ULV aplikace
- plynování
- pokládání požeravých nástrah

deratizace
- určení stupně zamoření
- položení nástrah
- kontrola požeru
- likvidace starých nástrah

bottom of page